Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Poster

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

TEK KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ İZMİR

Prefabrik yapı kullanılan malzemelerin daha önceden üretilip montajının uygulanacak alanda yapılmasıyla oluşturulan yapılardır.  Prefabrik yapılar yapımının hızlı olması, uzun ömürlü olması, her türlü iklim şartlarına uygun yapılabilir olması, depreme dayanıklı olması ve çevre dostu olması açısından günümüzde çok fazla tercih edilen yapılardır. Firmamız insanların çeşitli beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik izmir prefabrik ev modelleri üretmektedir. Beklentilerinizi karşılayacak prefabrik ev modellerini hızlı, kullanışlı bir şekilde kullanımınıza sunmaktayız. Geniş mimari seçenekleriyle kişisel ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda genellikle bir ay içerisinde kullanmaya başlayacağınız yapılara sahip olmanızı sağlamaktayız.

Prefabrik evler işlevsel olması ve ekonomik açıdan diğer yapılara göre avantajlı olması sebebiyle tercih edilmektedir.  Tek katlı prefabrik ev modelleri, kullanılacağı çevrenin koşullarına uygun olarak üretilir ve bu sayede uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca montajlama usulü üretildiğinden, hızlı ve kolayca taşınabilir, değişen ihtiyaçlara göre büyütülüp küçültülebilir. Tasarlama aşamasında ihtiyaçlarınıza uygun düzenlemeler yapılabilir ve özel ihtiyaçlarınıza uygun yapılar oluşturulabilir. Bu sayede istediğiniz konforu tek katlı prefabrik ev modelleri oluşturabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızın karşılanması üst seviyede olur. İşinde uzman olan firmamız proje aşamasında kişisel ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi ön planda tutarak istediğiniz yapının oluşturulmasında profesyonel ekibiyle konforlu ve kullanışlı yapılara sahip olmanızı sağlar.

Tek katlı prefabrik ev modelleri kullanım alanlarına, kişisel ihtiyaçlara ve çevre şartlarına göre oluşturulur. Birçok kullanım alanı vardır. Bağ evlerinde, yazlık amaçlı kullanılan evlerde veya kalıcı konutlarda kullanılabilir. Bu tip yapılarda dubleks prefabrik ev modelleri tercih edilebileceği gibi tek katlı prefabrik ev modelleri de tercih edilmektedir. Kullanıcıların değişik ihtiyaçlarına yönelik yapılar tasarlanır ve bu yapılar her türlü iklim şartlarına uygun olarak yapılır. Tek katlı prefabrik ev modelleri izmir kullanıcıların ihtiyaçlarına göre büyüklük, odaların, balkonların yani yaşam alanlarının şekli bakımından çeşitlilik göstermektedir. Yapılacak olan tek katlı prefabrik evler kataloğumuzdan seçilebileceği gibi kişilerin ihtiyaçlarına göre de üretilebilir. Farklı büyüklükte ve şekillerdeki tek katlı prefabrik ev modellerimizle beklentilerinizi en üst düzeyde gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin talep etmesi halinde ihtiyaçlarınıza yönelik yapılar oluşturulması da mümkündür.

İzmir tek katlı prefabrik ev fiyatları ve modelleri ihtiyaçlarınıza ve kullanıldığı çevre şartlarına uygun olarak farklı büyüklükte yapılmaktadır. Tek katlı prefabrik ev modellerimizde kullanılan malzeme açısından geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız sizlerden gelen talepler doğrultusunda kullanılacak malzemeleri belirleyip yapılarınızda konforu sağlamaktadır. Yapılarımızda kullanılan malzemeler yüksek kalitededir. Özellikle ısı ve ses izolasyonunda kullanılan malzemeler uluslararası standartlara göre üretilmektedir ve alanında profesyonel ekibimizle montajı sağlamaktadır.

Tek katlı prefabrik evlerimiz tamamen çevreye uyumlu malzemelerden, gelişen en son teknoloji ile üretilmektedir.

Estetik, dayanaklı, uygun izmir tek katlı prefabrik ev fiyatları ve uzun süreli kullanım prefabrik evlerin avantajlı olmasını sağlamaktadır. Dubleks yani iki katlı prefabrik evlere göre tek katı prefabrik ev modelleri daha kolay ve hızlı yapılmaları sebebiyle insanların daha hızlı çözüme ihtiyaçları olduğunda daha çok tercih edilen modellerdir. Doğal afetlerin yaşandığı bölgelerde barınma ihtiyacının hızlı karşılanması nedeniyle de bu tip yerlerde tek katlı prefabrik evler insanların barınma ihtiyaçlarını en iyi, hızlı ve konforlu bir şekilde karşılamalarını sağlar.

Tek katlı prefabrik evler kişilerin taleplerine göre değişmekle birlikte;

  • İç duvar kalınlığı 10 cm,
  • Dış duvar kalınlığı 10 cm olarak üretilir.
  • Tavanda saten alçı asma tavan kullanılır.
  • Evinizde kullanılacak bütün camlarda çift açılırlı ısı cam kullanılır.
  • Dış kapı çeliktir.
  • İç kapılarda Amerikan panel kapı kullanılır.
  • Yapılarımızda kaçak akım rölesi bulunmaktadır.

Ayrıca kişisel tercihlerinize göre dış cephe kaplamasında farklı malzemeler kullanılabilir.

AŞKAR E-BÜLTEN

AŞKAR E-BÜLTEN Daha detaylı bilgi almak isterseniz bilgilerinizi bırakmanız yeterli.

UZMANINA BİR SORUM VAR!

UZMANA SORU SOR MERAK EDİLENLER
Girl