AŞKAR Prefabrik

Poster

 

AŞKAR Prefabrik

 

Yüksek kalite standartlarında prefabrik yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. 

Sektördeki gelişmeleri an ve an takip ederek kendini sürekli yenileyen Aşkar Prefabrik , bugün İzmir Kemalpaşa’da 12000 m2 alan üzerine kurulu entegre tesislerinde, üretim süreçlerinin tamamında kullandığı teknolojiler ile fark yaratarak, ürünlerine katma değer sağlamaktadır.

 

Hazır Konut Sektöründe

Onaylanmış Kalite & Güven!

 

Ege Bölgesi’nin en büyük Show-Room’una sahiptir.

Satış, pazarlama ve üretim bölümlerinde çalışan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Aşkar Prefabrik, yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj ve satış sonrası hizmetleriyle de müşteri odaklı hizmet sunmaya devam etmektedir.

Önce insan sağlığı ve iş güvenliğini esas alarak çok kısa sürede ürettiği ürünlerle pazarda büyük pay sahibi olan Aşkar Prefabrik, sektörde yalnızca lider tedarikçilerle çalışmaktadır.

 

 


poster

Misyonumuz


Müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek, sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir barınma çözümleri üretmek.

Vizyonumuz


Ticari faaliyetlerindeki kaliteli üretim felsefesinden ödün vermeden müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek sektörde fark yaratmak, öncü olmak.